top of page

Price Plans

Best video lessons for students all over the world

  • Monthly (Individual use)

    5$
    Every month
    High-quality Biology and Chemistry video lessons and practice tests, carefully designed for High School and IB students. (For individual use only – no sharing)
     
  • 6-Month (Individual use)

    25$
    Every 6 months
    High-quality Biology and Chemistry video lessons and practice tests, carefully designed for High School and IB students. (For individual use only – no sharing)
     
  • Yearly (Individual use)

    50$
    Every year
    High-quality Biology and Chemistry video lessons and practice tests, carefully designed for High School and IB students. (For individual use only – no sharing)
     
bottom of page